Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa
StandardStandardStandardStandardStandard
11-700 Mrągowo Ul. Giżycka 6
Ocena:
6.4 z 35 ocen
Lokalizacja
Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa jest położony nad jeziorem Czos, w wyjątkowej mazurskiej okolicy, z dala od centrum miasta i miejskiego zgiełku. W pobliskich lasach wytyczone są trasy do joggingu.
W okolicach Mrągowa warto zobaczyć Bazylikę w Św.Lipce, Kwaterę Hitlera w Gierłoży, Zamek Biskupów Warmińskich w Reszlu, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Puszczę Piską oraz szlak kajakowy - Krutyń.
Zakwaterowanie
Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa dysponuje 214 komfortowo wyposażonymi pokojami, w tym 34 pokoi typu DBL, 168 pokoi typu TWIN (w tym 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych), 12 pokoi typu SUPERIOR.
Wyposażenie
Hotel posiada centrum SPA wyposażone w 7 gabinetów zabiegowych, dwa baseny mineralne z solami z morza Martwego, saunę parową oraz solarium. Do dyspozycji gości jest również basen pływacki, basen rekreacyjny z masażami wodnymi i zjeżdżalnią, sauna fińska, jacuzzi zewnętrzne oraz siłownia TEHNO-GYM. Hotel otwarty jest 24 h, ponadto by czuwać nad bezpieczeństwem Gości zainstalowano kamery przemysłowe w korytarzach. Mercure Mrągowo Resort & Spa wyposażony jest także w maszyny do czyszczenia obuwia, materiały informacyjne o mieście/regionie oraz kącik czytelniczy. Hotel oferuje także możliwość skorzystania z komputera oraz drukarki. Najmłodszym Gościom Hotelu zapewniamy udaną zabawę na placu zabaw oraz w pokoju zabaw, dla rodziców podróżujących z dziećmi Hotel prowadzi przyjazną politykę cenową. Służąc osobom niepełnosprawnym stworzono podjazd dla wózków inwalidzkich. W recepcji dostępne są skrytki depozytowe. Obiekt wyposażony jest w system alarmowy oraz przeciwpożarowy.
Wyżywienie
Śniadania poza weekendami serwowane są w godzinach - 06.30-10.00, zaś w weekendy w godzianch - 07.00-11.00. Na życzenie Gości dostępne jest tzw. "wczesne" lub "ekspresowe" śniadanie (bez względu na porę dnia. Służymy także bufetem śniadaniowym, posiłkiem a la carte oraz brunchem. Room service działa w godzinach - 07.00-23.00.
Konferencje
Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa służy siedmioma salami konferencyjnymi z czego 3 największe o łącznej powierzchni 260 m2. Sale te dostępne są z wyposażeniem audio-wideo. Połączenia i ustawienia sal można dowolnie konfigurować (dźwiękoszczelne ścianki). Na życzenie – obsługa sekretarska i tłumaczenia symultaniczne.
Hotel specjalizuje się w organizowaniu atrakcyjnych imprez motywacyjnych i integracyjnych – m.in. – „Party Hawajskie” na basenach, "Wieczór Country", "Biesiady Mazurskie" oraz imprezy typu "Survival".
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Mercure Mrągowo Resort & Spa
Zdjęcie Mercure Mrągowo Resort & Spa
Zdjęcie Mercure Mrągowo Resort & Spa
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51